Služby

ORTHOSERVIS  neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás rádi nakupují. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


Osobní jednání

Plně si uvědomujeme, že osobní jednání, kontakt obou partnerů  v libovolné záležitosti, včetně obchodních, je prvním a důležitým krokem k navázání vzájemné důvěry. ORTHOSERVIS nabízí své služby  již řadu let. Naši zákazníci nám důvěřují stejně jako my důvěřujeme jim. Dodáváme pouze kvalitní zboží, v co nejkratších termínech a  za  příznivé ceny. K případným reklamacím se vždy stavíme čelem tj. ve prospěch zákazníka. ORTHOSERVIS  důvěřuje svým zákazníkům a proto je vždy platba fakturou. ORTHOSERVISu  se vztahy se svýmy zákazníky založených na vzájemné důvěře vyplácejí a jsou zhodnoceny v dalším rozvoji firmy. Pokud zvažujete, zda využít či ne služeb ORTHOSERVISu, kontaktujete nás. Pokud se domluvíme, navštívíme Vás  a další bude již záležet na osobním jednání.

Bodování  kanyl

ORTHOSERVIS zdarma  pro své zákazníky  nabízí bodování kanyl na molarové kroužky. V případě zájmu  kontaktujete ORTHOSERVIS  s konkrétním požadavkem.

Dodávky objednaného materiálu

ORTHOSERVIS dodává na  základě objednávky  zboží  odběrateli  poštou ( balné a poštovné není účtováno )    nebo je osobně prostřednictvím zástupce  předáno odběrateli.